DANE ADRESOWE
ul. Grzybowska 3, 00-132 Warszawa

Cześć, poznajmy się!
Jesteśmy miłośnikami barberingu, jak i całego fryzjerstwa.
Stworzyliśmy naszą akademię by dawać ludziom maksymalnie czystą i jakościową wiedzę w filozofii włosów.
Naszym głównym atutem jest dążenie do perfekcji podczas każdego strzyżenia. Czystość i precyzja dają zawsze sukces w pracy – tak myślimy i tego uczymy.

UCZYMY MYŚLEĆ, NIE POWTARZAĆ – to nasze hasło przewodnie.
Chcesz się przekonać jak pracujemy?
Sprawdź nasz Intagram i Facebook.

Ekipa Cut’U

Zadaj nam pytanie

Szkoła barberingu w Warszawie

Od lat zajmujemy się stylizowaniem i pielęgnowaniem męskiego zarostu, zatem barbering to specjalność naszego salonu. Z uwagi na to, jak duże doświadczenie praktyczne zdobyliśmy w tym temacie i ilu zadowolonych klientów udało nam się już obsłużyć, postanowiliśmy założyć szkołę barberingu. W Warszawie nie ma wielu miejsc takich jak nasze, łączących wiedzę z pasją i dążeniem do perfekcji. Dlatego tym bardziej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Cieszymy się, że osoby, które chcą rozwijać się w takim samym kierunku obdarzają nas zaufaniem i zapisują się na kursy barberskie. Jesteśmy pewni, że dołączając do tego grona, będziesz zachwycony poziomem szkolenia, jak również zarazisz się naszą pozytywną energią. To właśnie ona sprawia, że do każdego wyzwania podchodzimy z wielkim entuzjazmem, a nasza szkoła barberska cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Co oferuje nasza szkoła barberska?

Szkoła barberska w Warszawie zaprasza na szkolenia dla fryzjerów męskich i stylistów zarostu. Organizujemy je na różnych poziomach zaawansowania – mamy ofertę dla początkujących i bardziej zaawansowanych, którzy chcą doskonalić swoją technikę i rozwijać warsztat.

Kładziemy nacisk na naukę praktyczną i teoretyczną, dlatego wszystko, czego się u nas nauczysz będziesz mógł od razu przetestować na modelach. Chcemy, żebyś poznał najlepsze techniki, ale niekoniecznie posługiwał się wyłącznie nimi. W barberstwie ważna jest też kreatywność, samodzielność, pomysł – i tego też Cię nauczymy.

Najlepsza szkoła barberska – Warszawa

Wszystko, czego nauczyliśmy się przez cały okres naszej działalności teraz staramy się przekazywać adeptom naszej szkoły barberskiej. To wyjątkowa szansa na zdobycie wiedzy od praktykujących barberów – metoda znacznie szybsza niż samodzielna nauka metodą prób i błędów. Nie trać czasu, nie ryzykuj wyglądem swoich klientów – już krótki kurs wystarczy, abyś zyskał niezbędne kwalifikacje i umiejętności techniczne.

Zapraszamy do szkoły barberskiej w Warszawie!

Najlepsza szkoła barberska w Warszawie - Cutu-School